Öne Çıkanlar tarım ve orman bakanlığı ayçiçeği zararlıları kredi borçları bakan yardımcısı akif özkaldı palmiye ağacı

Bu haber kez okundu.

TÜMSİAD Osmaniye'de ihracat seferberliği başlattı
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi tarafından ihracat seferberliği başlatıldı.
Şube Başkanı Murat Özkardeş, ilde faaliyet gösteren gıda ve inşaat sektöründeki firmalarına yönelik Ekonomi Bakanlığı’nın desteği ile İhracat Kümelenme Projesi başlattıklarını söyledi. Projeyle imalatçı firmaların istikrarlı birer ihracatçı haline gelmesini sağlamak istediklerini aktaran Özkardeş, Osmaniye’nin son iki yılda yaptığı ihracat atağına dikkat çekti. Özkardeş, “İhracatta sevindirici gelişmeler yaşıyoruz. Artan rakamları memnuniyet verse de bazı çalışmaları da bugünden yapmamız gerekir. Bunun için ilk adımı attık. Ekonomi Bakanlığı’nın desteğinde İhracat Kümelenme Projesi başlattık. Gıda ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren firmaları kapsayan bu proje ile işletmelerimizi düzenli ihracat yapar hale getirmek istiyoruz. Osmaniye yakın bir zamanda Ortadoğu’nun en önemli ihracat merkezlerinden biri olacaktır. Bunu biliyor, buna inanıyor ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz.” diye konuştu.

Gıda ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaları projeye katılmaya davet eden Özkardeş, firmalara hiçbir mali yük getirmeyeceğini, aksine büyük avantajlar sağlayacağını belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı