Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi bekir pakdemirli can erik hasadı palmiye yetiştiriciliği kuraklık

Bu haber kez okundu.

Türk Şeker Fabrikaları Stoklarında Bulunan Yurtiçi Tüketim Fazlası 250 Bin Ton Şekeri Satacak
ANKARA (ANKA) – 12/9/2011 Tarihli ve 2011/2200 Sayılı Kararnamenin Eki Karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., stoklarında bulunan yurtiçi tüketim fazlası 250 bin ton şekeri, doğabilecek zarar Şirket bünyesinde kalmak üzere, dünya piyasa fiyatları esas alınarak ihraç veya ihraç kaydıyla satacak. 250 bin ton şekerin satışı, 8 Ocak 2002 tarihli ve 4736 sayılı Kanunun 1. maddesinin birinci fıkrası hükmünden muaf olacak.

İlgili madde, genel bütçeye dahil daireler ile katma bütçeli idarelerin, bunlara bağlı döner sermayeli kuruluşların, kanunla kurulan fonların, kefalet sandıkları, sosyal güvenlik kuruluşları, genel ve katma bütçelerin transfer tertiplerinden yardım alan kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri ve bağlı ortaklıkları ile müesseselerinin, il özel idareleri ve belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerin, t-kamu banka ve kuruluşlarıyla bunlara bağlı iş yerleri ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarınca üretilen mal ve hizmet bedellerinde işletmecilik gereği yapılması gereken ticari indirimler hariç herhangi bir kişi veya kuruma ücretsiz ve indirimli tarife uygulanmamasını öngörüyor.

Bugünden itibaren geçerli olmak üzere yürürlüğe giren Karar’la Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'nin yapacağı satış bu düzenlemeden muaf olacak.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi