Öne Çıkanlar mikado kayısı muğlada yağmur chicago borsası ayçiçeği çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Türk Traktör’ün SPK Kurumsal Yönetim Notu: 89,02
Türk Traktör, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Yönetim İlkelerine Uyum Notunu, 2011’e oranla yüzde 5 artırarak 85,04’ten 89,02’ye çıkardı. Uyum notunda şirketlerin payidarları, idari yapıları, menfaatlenenleri ve kamuyu aydınlatmaları temel alınıyor.


Türk Traktör, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Kurumsal Yönetim Endeksi’ne dâhil olan ilk 5 şirket içinde yer alıyor. Genel Müdür Marco Votta, sonuçlarla ilgili olarak “Kurumsal Yönetim İlkelerine uyum notumuzu her geçen sene arttırmamız bir anlamda şirketimizin payidarlarının menfaatlerine ne denli hizmet ettiğinin önemli bir işaretidir. İyi bir kurumsal yönetim, daha büyük piyasa değeri ile birebir bağlantılı olmakla birlikte aynı zamanda şirketlerin performansını da olumlu yönde etkilemektedir. Piyasa şartlarında yatırımcılar yatırım kararlarını verirken şirketlerin mali tabloları kadar yönetimlerinin kalitesi, mali olmayan verileri de içeren kurumsal yönetim uygulamalarının kalitesini de göz önünde bulundurmaktadırlar. İyi kurumsal yönetimin, sadece işletmeler için değil aynı zamanda bir bütün olarak ekonomik gelişme için de çok önemli olduğu hakikatini bilerek kurumsal yönetim kalitemizi artırmaya yönelik faaliyetlere ara vermeden devam ediyoruz.” diyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı