Öne Çıkanlar adana tarım fuarı tarım ağaç budaması papaz erik fidanı kapanış fiyatı

Bu haber kez okundu.

Türkiye Şeker Fabrikaları 50 bin ton ihraç amaçlı kristal şeker satacak
    Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü'nün Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan ilanına göre, fabrika ambarlarında olan 50 bin ton C şekeri (A ve B kotaları dışında üretilen ve yurt içinde pazarlanamayan şeker ile işlenmek üzere ihraç kaydıyla temin edilen ham ve beyaz şeker), ihraç maksadıyla satılacak.
     İhaleye katılmak isteyen firmalar geçici teminat mektupları ile birlikte ve üzerinde ''Şeker İhracı'' ibaresi yazılı kapalı zarflarını 23 Mayıs 2012 tarihinde saat 12.00'ye kadar Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ Genel Müdürlüğü'ne teslim edecekler. Kapalı zarflar aynı gün saat 14.00'de açılacak.
     İstekliler, 100 lira bedelle Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. İstanbul İrtibat Bürosu'ndan şartname alabilecek.
   
     -Buz alımı yapılacak
   
     Bu arada, Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A.Ş. Genel Müdürlüğü de fabrika üretim birimlerinde kullanılmak üzere 100 ton buz satın alacak.
     Teklifler 7 Mayıs 2012 tarihinde saat 15.00'e kadar Fabrika Muhasebe ve Ticaret Müdürlüğü'ne teslim edilecek.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı