Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi eğitim tarım mikado kayısı abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

TÜSİAD, AB Bakanı'nı ağırladı: 2023 hedefine inancımızı sürdürüyoruz
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakerecisi Volkan Bozkır'ı ağırladı. Bakan Bozkır, TÜSİAD yönetimi ile bir araya gelerek AB süreci ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

TÜSİAD Genel Merkezi'nde basına kapalı gerçekleştirilen toplantı sonrası Bakan Bozkır ve TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, kısa bir bilgilendirme yaptı. Avrupa Birliği sürecine uzun yıllardan beri inanarak destek veren TÜSİAD ile 2015-2016 yılında da birlikte hareket etmeyi arzuladıklarını söyleyen Bozkır, "Her zaman yanımızda bizim çok büyük destekçimiz olan TÜSİAD ile gelecek yılın başından itibaren neler yapabileceğimizi, ne şekilde geliştirebileceğimiz çok detaylı bir şekilde konuştuk. Önümüzdeki dönemde hem Türkiye’de hem yurtdışında birlikte çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Görüş alışverişlerimizi devam ettireceğiz. Türkiye’nin çok önemli projelerinde demokratik reformlar olsun, çevre olsun, gıda güvenliği olsun Avrupa Birliği sürecinde bütün boyutlarında TÜSİAD’ın birikimini tecrübelerini ve insani katkılarını birlikte değerlendirmekten memnuniyet duyacağız." diye konuştu.

TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer de TÜSİAD yönetim kurulu ve üyeleriyle Volkan Bozkır’ı ağırladıklarından memnuniyet duyduğunu kaydetti. Dinçer, "Kendisi ile 62. hükümetin ve bakanlığının ilk 4 ayda yaptığı çalışmaları gözden geçirdik. Bizce 62. hükümetin 2023 hedefi heyecan verici. Bu hedefi destekliyoruz. Esasen sayın bakanın bu görevi üstlenmesi başlı başına Türkiye için bir şanstır. Bu süreçten ve bu çalışmalardan memnunuz. İşimiz kolay değil onu da biliyoruz. Ama 2023 hedefine inancımızı sürdürüyoruz." şeklinde konuştu.

Açıklamanın ardından Bakan Bozkır ve TÜSİAD Başkanı Dinçer salondan ayrıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi