Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi eğitim tarım mikado kayısı abelya ağacı fidanı

Bu haber kez okundu.

TÜVASAŞ’ta Irak için üretilen vagonlar teslim edilecek
Türkiye Vagon Sanayi A.Ş (TÜVASAŞ) tarafından Irak Devlet Demiryolları’na (IRR) üretilen 14 adet vagon için teslimat aşamasına gelindi. Vagonların kabul ve muayene işlemleri için Irak’tan gelen heyet TÜVAŞAS’taki son çalışmalarını tamamladı.

IRR’nin Hilla Bölgesi’nden gelen heyette, Proje Daire Başkan Yardımcısı Najah Abdulhussein Najm Al Muhana, Elektro Mekanik Daire Başkanı Rakzan Yahya Jasim Sharut, Elektro Mekanik Daire Başkan Yardımcısı Amer Issa Abdulhussein Alsaegh yer aldı.

Yakın bir zamanda vagonların Irak’a sevkiyatının yapılacağını belirten TÜVASAŞ Genel Müdür Vekili Hikmet Öztürk, tasarımı TÜVASAŞ tarafından yapılan vagonların son teknoloji malzeme kullanılarak üretildiğini söyledi. Iraklı teknisyenler tarafından daha önce 2’si yataklı, 4’ü kuşetli 6 vagonun muayene ve kabulünün yapıldığını ifade eden Hikmet Öztürk, IRR yetkililerinin bu gelişinde ise 6’sı pulman, 2 si yemekli 8 adet vagonun muayene ve kabul işlemlerinin tamamlandığını ve 14 vagonunu artık sevkiyat aşamasına geldiğini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi