Öne Çıkanlar mikado kayısı muğlada yağmur chicago borsası ayçiçeği çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Uluslararası Bahçe Bitkileri Üretici Birliği sekreterliği Antalya'ya taşınıyor
Uluslararası Bahçe Bitkileri Üreticileri Birliği(AIPH)’nin sekreterlik merkezi Antalya’ya taşınıyor. 9-13 Eylül 2012 tarihleri arasında Hollanda’nın Venlo şehrinde düzenlenen AIPH’in 64. Genel kurulunda yapılan oylama sonucunda Genel Sekreterliğe Antalya İhracatçı Birliklerinden Anıl Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeliğine Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu seçildi.

Konuyla ilgili Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri’nden yapılan açıklamaya göre uzun yıllar başkanlık görevini yürüten Hollanda’dan Doeke Faber’in yerine Kanada’dan Vic Krahn, Genel sekreterlik görevine de Hollanda’dan Sjaak Langeslag'ın yerine Anıl Yılmaz getirildi. Osman Bağdatlıoğlu da yönetim kurulu üyeliği ile Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu bölgenin temsilciliğine seçildi.

Türkiye’nin uluslararası organizasyon ve kuruluşlarda önemli roller üstlendiğini belirten Antalya İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı şunları söyledi: “Uluslararası Botanik EXPO’ların düzenlenmesi için yetkili iki kurumdan biri olan AIPH’in Genel Sekreterliği’nin Antalya’ya taşınması hem dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen ‘Dünya Botanik Expo’su, ‘EXPO 2016 Antalya’ organizasyonunun gelişimi ve uluslararası tanıtımına, hem de bölgemiz ekonomisinin artış ivmesine ciddi katkı sağlayacaktır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı