Öne Çıkanlar çiftlik bank Üretici eğitim new york borsası Adilcevaz

Bu haber kez okundu.

Üniversite öğrencilerine parlak fikirlerini hayata geçirme imkanı
Henkel’in her sene 28 ülkede aynı zamanda düzenlediği üniversite öğrencilerinin yönelik Henkel Innovation Challange yarışmasının kayıt dönemi başladı. Parlak fikri olan öğrenciler, 10 Aralık 2014 tarihine kadar www.henkelchallenge.com sitesine kaydolarak, iş geliştirme yöneticisi rolü üstelenebilme şansına sahip olacak.

Sekizinci 'Henkel Innovation Challenge' için kayıt dönemi başladı. Henkel, 'Creat. Learn. Grow.' (Oluştur. Öğren. Geliş.) sloganıyla, tüm dünyadaki öğrencileri, sürdürülebilir ürünlere ve teknolojilere yönelik vizyoner fikirlerini ortaya koymaya davet ediyor. Birinciliği kazanan takım tüm dünyada kullanabileceği 10.000 Euro değerinde bir seyahat bileti ile ödüllendirilecek. İkinci ve üçüncü takımlar da çeşitli seyahat çekleri kazanacaklardır. Her üç takım da Henkel Yönetim Kurulu Başkanı Kasper Rorsted ile tanışma ve kendisine yenilikçi konseptlerini sunma fırsatına sahip olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı