Öne Çıkanlar e-fidancim salgın sağanak yağış ayçiçeği alımı bakan yardımcısı akif özkaldı

Bu haber kez okundu.

Vali Altıparmak Antalya Tarım Stratejik Planı'nı beğendi
Antalya Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Gıda Tarım ve Hayvancık İl Müdürlüğü’nün hazırladığı 2012 - 2016 Antalya İli Tarım Stratejik Planı’nı beğendiğini söyledi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bedrullah Erçin tarafından kendisine sunulan planı inceledikten sonra emeği geçenlere teşekkür eden Altıparmak, stratejik planın gerçekleşmesinde yer alacak başta İl Müdürlüğü olmak üzere sivil toplum kuruluşları, çiftçiler ve diğer paydaşlara başarılar diledi.

        Planı en iyi şekilde takip edeceklerini kaydeden Dr. Altıparmak, “Stratejide bir değişiklik olursa da revize etmekten çekinmeyiz.” dedi.

Antalya tarım sektörünün paydaşları ile 2011 yılında Antalya Tarım Master Planı'nı hazırlayarak uygulamaya koyduklarını ifade eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bedrullah Erçin ise "2012 yılında da hazırlanan master planı çerçevesinde Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA)'nda aldığımız destekle proje hazırladı. Antalya İli Tarım Stratejik Planı'nı uygulamaya koyduk. Bu 5 yıllık planda yer alan 120 hedefi, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve üniversiteler ile EXPO 2016’ya kadar gerçekleştirmeye çalışacağız.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi