Öne Çıkanlar kapanış fiyatı hayvancılık papaz erik fidanı aa ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Vergi portalı için İphone ve İpad uygulaması başladı
PWC Türkiye’nin vergi ile mali hukuk konularında önemli veriler içeren vergi portalının İphone ve İpad uygulaması hizmete girdi. Uygulama, www.vergiportali.com’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

PWC’nin İphone ve İpad uygulamaları bir hafta içinde 4 bini aşkın kullanıcı tarafından indirildi. Böylece www.vergiportali.com daha kolay erişilebilir ve daha pratik bir biçimde kullanılabilir hale geldi.

Mali alanda uzman isimlerin devamlı izlediği PWC’nin vergi portalı; gündem, bültenler, yeni ticaret kanunu, business school eğitimleri, uyuşmazlıklar, hesaplamalar, Resmi Gazete gibi ana başlıklar altında mali ve ekonomik konulara ayna tutuyor.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı