Öne Çıkanlar Bitlis afetzede tohum desteklemesi interfresh hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Yaş sebze meyve ihracatının kalbi Antalya’da atıyor
Önümüzdeki haftalarda başlayacak olan yaş sebze meyve ve narenciye ihracat sezonu öncesi, sektör temsilcileri Antalya’da bir araya geldi.

    Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) ev sahipliğinde gerçekleşen ve 3 gün sürecek olan Yaş Sebze Meyve Sektörü Ortak Akıl Toplantısı, Akra Barut Otel’de başladı. Toplantıya bölgeyi temsilen BAİB Başkanı Mustafa Satıcı, Akdeniz İhracatçılar Birliği (AİB) Başkanı Ali Kavak, Uludağ Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Salih Çalı, Ege Yaş Sebze Meyve İhracatçıları Birliği eski Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, birliklerin yöneticileri ve ihracatçılar katıldı.

    Akra Barut Otel’de 3 gün sürecek toplantılar dizisinde narenciye ile yaş sebze meyve üretimi ve ihracatı sezon öncesinde değerlendirilip, öngörüler paylaşılacak. Toplantılarda Rusya Federasyonu’na gerçekleşecek olan yaş sebze meyve ve narenciye ihracatı da değerlendirilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,