Öne Çıkanlar teknoloji Adilcevaz çiftçi biber yarışması uşak tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Zeytinde 32 ülkeye ihracat yapıyoruz
Asa, yazılı açıklamasında, MARMARABİRLİK'in, dünyanın en büyük ''sofralık zeytin'' üreticisi olduğunu, satış odaklı yeni stratejileri sayesinde yeni pazarlar bulmaya devam ettiklerini belirtti.

MARMARABİRLİK ürünlerinin ulaştığı ülke sayısının 32'ye çıktığını bildiren Asa, bugüne kadar doğrudan ihracat ve ihraç kayıtlı olarak Almanya, ABD, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Dubai, Finlandiya, Fransa, Güney Afrika, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İsveç, İsviçre, İsrail, Kanada, Kazakistan, Kıbrıs, Lüksemburg, Macaristan, Norveç, Romanya, Rusya, Singapur, Türkmenistan ve Yeni Zelanda'ya ürün gönderdiklerini kaydetti.

Asa, Bosna-Hersek, Kuveyt ve Azerbaycan'daki firmalarla görüşmelerin tamamlandığını ifade ederek, bu ülkelere ilk sevkıyatı gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Bu yıl ihracata daha fazla ağırlık verdiklerini vurgulayan Asa, Bosna-Hersek, Kuveyt ve Azerbaycan'a yapılan ihracatın çok önemli olduğunu, bu ülkelerin, bulundukları coğrafyada yer alan diğer ülkelere giriş açısından anahtar olacağına dikkati çekti.

Hidamet Asa, Suudi Arabistan, Japonya, Belarus ve Bulgaristan ile temaslarının sürdüğüne de değinerek, 2011'in ikinci çeyreğinde, ilk çeyrekte olduğu gibi 4 yeni ülkeye daha ihracat yapmayı hedeflediklerini kaydetti. Asa, ''2010 yılında gerçekleşen 21 milyon dolarlık ihracatımızı 25 milyon dolara çıkarmayı hedefliyoruz'' görüşünü bildirdi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı