Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi tarım Gıda makam aracı papaz erik fidanı

Bu haber kez okundu.

Ziraat Bankası bin 500 personel alacak
 Ziraat Bankası'nın internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, bankanın personel alacağı branşlar, iç kontrolör yardımcısı, mali tahlil uzman yardımcısı, servis görevlisi ve tarımsal müşteriler servis görevlisi şeklinde sıralanırken, Ziraat Sigorta ve Ziraat Hayat ve Emeklilik'te görev alanı ise servis görevlisi olarak belirtildi.

Başvuruda bulunacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasından hüküm giymemiş olması gerekecek. Erkek adaylar için, askerlik görevini yapmış ya da muaf olma şartı aranacak.

SON BAŞVURU 13 HAZİRAN 2011

İş başvurusuna 1984 ve sonrası doğumlu olanlar başvurabilecek. Adaylarda üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitim veren veya bankanın belirttiği bölümleri ile bu bölümlere denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerin birinden mezun olma şartı aranacak. Adaylar, 13 Haziran 2011 Pazartesi günü saat 20.00'ye kadar (www.ziraatbank.com.tr) adresinden iş başvurusunda bulunabilecek.
Şahsen ya da posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek. Sınav Konuları, sayısal -sözel yetenek, güncel ekonomi- finans ve tarımsal ekonomi (Ziraat Fakültesi ile Gıda Mühendisi bölümlerinden mezun adaylar için) olarak belirlenirken, sınavda başarılı olmak için adayların 100 puan üzerinden 70 ve daha yüksek puan almaları gerekecek.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı