Öne Çıkanlar makam aracı Gıda kapanış fiyatı hayvancılık ayçiçeği yetiştiriciliği

Bu haber kez okundu.

Ziraat fakültesi öğrencilerine burs imkânı
Asıl faaliyet alanı olan kimyevi gübrenin yanı sıra tarımın diğer önemli girdisi zirai ilaç sektöründe de faaliyet gösteren Gübretaş, ziraat fakültesi öğrencilerine 4 sene karşılıksız eğitim bursu verecek. Aylık 250 TL olarak ödenecek burs için 15 Ekim’e kadar www.gubretas.com.tr'den başvuru yapılabilecek.

Başvurular için; çiftçi çocuğu olma, ziraat fakültesinin bahçe bitkileri, tarımsal yapılar ve sulama, bitki koruma, tarla bitkileri, toprak bilimi ve bitki besleme bölümlerinden herhangi birinin 1. sınıfına bu sene kayıt yaptırma şartları aranıyor. Sonuçlar 6 Kasım 2014'te şirketin web sayfasında açıklanacak.

Tarım sektörünün geleceğinin eğitimde olduğunu vurgulayan Gübretaş Genel Müdürü Osman Balta, "8 senedir ziraat öğrencileri için geri ödemesiz eğitim bursu veriyoruz. Çünkü sektörümüzde değişimin yolunun eğitimden geçtiği kanaatindeyiz. Türkiye’de 31 üniversitede ziraat fakültesi var ve Gübretaş'ın eğitim bursundan 2007’den bu yana toplam 200 civarında öğrenci yararlandı." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı