Öne Çıkanlar yüksek planlama kurulu begonvil fidanı mikado kayısı abelya ağacı fidanı veteriner hekimleri birliği

Bu haber kez okundu.

Ziraatçiler 5 milyon üyeyle Van'a el uzattı
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Van'daki depremde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı. Birlik Başkanı Şemsi Bayraktar, depremin yaralarının, bölgedeki hava şartları da dikkate alınarak, devlet-millet işbirliğiyle çok hızlı şekilde sarılmasının önemine işaret etti.

    TZOB'dan yapılan yazılı açıklamada, birlik olarak maddi ve manevi bütün imkanlarla deprem bölgesindeki vatandaşların yanında olacaklarını kaydedildi. Açıklamada, birlik başkanı Bayraktar'ın, şu ifadelerine yer verildi:

    "Bu amaçla başlattığımız ve Ziraat Bankası’nda TR46 0001 0004 7139 7751 3550 48 IBAN ve 471 şube koduyla 39775135-5048 numarasıyla açtığımız hesaba, hem üyelerimizin hem de vatandaşlarımızın katkılarını bekliyoruz. Birliğimize kayıtlı 5 milyon çiftçimiz, öncekilerde olduğu gibi, bu felakete uğrayan Vanlı kardeşlerini de yalnız bırakmayacak, onların yanında olduklarını göstereceklerdir. Gün, el ele, kardeşlik duyguları ve yardımlaşma, dayanışma ruhu içinde birbirimize daha fazla kenetlenme günüdür.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,