Öne Çıkanlar ayçiçeği zararlıları palmiye yetiştiriciliği ceviz bahçesi makam aracı kuraklık

Bu haber kez okundu.

Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sroumluluk Sigortası Tarife Oranları Belirlendi
ANKARA (ANKA) - Hazine Müsteşarlığı, 1 Ocak 2012 tarihinde yürürlüğe girecek olan, zorunlu karayolu taşımacılık mali sorumluluk sigortası tarife miktarlarını belirledi.

Hazine Müsteşarlığı’nın, “Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası Tarife ve Talimatında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Tarife ve Talimat” Tebliğ’i Resmi Gazete’de yayımlandı. 1 Ocak 2012’de yürürlüğe girecek Tebliğ kapsamında, uygulanacak asgari sigorta teminatları otomobil, taksi ve dolmuşlarda sağlık ile sakatlanma ve ölüm giderleri için kişi başına 225 bin TL, kaza başına ise 1 milyon 575 bin TL Olarak uygulanacak. Minibüslerde sağlık ile sakatlanma ve ölüm giderleri kişi başına 225 bin, kaza başına ise 3 milyon 150 bin TL olarak, otobüslerde sağlık ile sakatlanma ve ölüm giderleri kişi başına 225 bin TL, kaza başına 6 milyon 525 bin TL olarak uygulanacak.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,