Öne Çıkanlar gtb çit mazı fidanı dikimi oya ağacı fidanı manisa kırsal kalkınma yatırımları

Bu haber kez okundu.

Gıda Güvenliği ve Besin Zehirlenmesi Eğitimi Verildi

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Erzincan İl Müdürlüğü ile Erzincan Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttükleri “Gıda Güvenliği ve Besin Zehirlenmesi” eğitim çalışmaları çerçevesinde tüm yurt müdürlüklerine yönelik seminer verildi. Seminer KYK İl Müdürlüğü konferans salonunda 12 yurt müdürlüğüne bağlı lokanta kantin işleticileri, aşçılar, gıda mühendisleri, ilgili yurt yönetim memurları ve yurt müdürlerine yönelik olarak gerçekleştirildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden gelen Veteriner Hekim Serap Korucu ve Gıda Mühendisi Eda Çalışkan moderatörlüğünde gerçekleşen seminere Erzincan KYK İl müdürlüğüne bağlı 12 yurt müdürlüğü bünyesinde çalışan altmış personel katıldı. Son zamanlarda ülke gündeminde sıkça yer bulan gıda zehirlenmeleri de göz önünde bulundurularak, KYK yurtlarında kalan öğrencilere daha hijyenik ve daha sağlıklı yemek hizmeti vermenin önemi, hassasiyeti detaylı bir şekilde anlatıldı.

Sabah 06.30-13.00 saatleri arasında kahvaltı, 16.00-23.00 saatleri arasında ise yemek hizmeti verilen KYK yurtlarında besin zincirinde bir bozulma yaşanmadan en kaliteli hizmeti güvenle vermek adına hassasiyet gösterdiklerini, hiçbir öğrencinin zarar görmesini istemediklerini dile getiren KYK İl Müdürü Fevzi Sarıçiçek, “Bizler ülkemizin geleceğine hizmet ediyor, onların en sağlıklı şekilde beslenmelerine dikkat ediyoruz. Bizimle birlikte çalışan müstecirlerimizin de her hususta ve noktada çok hassas olmalarını ve özen göstermelerini istiyoruz” dedi. Ayrıca Gıda Tarım ve Hayvancılık Erzincan İl Müdürü Murat Şahin ve çalışanlarına teşekkür ettiklerini dile getirdi.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,