Öne Çıkanlar tarım fakıbaba kapanış fiyatı tarım ve orman bakanlığı eğitim

Bu haber kez okundu.

Yurtbaşı Köyünde çiftçi toplantısı yapıldı

Erzincan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Refahiye’ye bağlı Yurtbaşı Köyünde çiftçi toplantısı düzenlendi.

Düzenlenen toplantıya Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Şahin, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ömer Baysal, Refahiye İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Engin Ertunç ve Çiftçiler katıldı.

Toplantıda konuşan Erzincan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Şahin, tarım teşkilatının her zaman çiftçilerin yanında olduğunu belirterek, verimli ve kaliteli üretimin bilgi ile mümkün olacağını söyledi. İl Müdürü Şahin, “Tarım ve hayvancılıkla uğraşan değerli çiftçilerimizin çalışma alanlarında birebir yüz yüze görüşerek çiftçilerimizin tarımla ilgili sorunlarını dinleyip ortak bir noktada karşılıklı görüş ve önerileri dinleyip çözüme ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Erzincan ekonomisinde tarımın ve hayvancılığın önemli bir yeri olduğunu söyleyen İl Müdürü Şahin, “o yüzden bakış açımız İlin tek geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğunu bu anlamda Bakanlığımızın önemli kolaylıklar sağladığı siz değerli çiftçilerimizin ayağına gelerek sorunları ve çözüm önerilerinizi yerinde tespit etmek için bu toplantıları düzenlemeye başladık” dedi. Şahin, çiftçilerinin ihtiyaç duydukları tarımsal konularda her zaman yardımcı olacaklarını belirterek, fikir birliğinin önemli olduğunu söyledi.

Toplantıda çiftçilere 2018 yılı tarımsal desteklemeleri, arazi toplulaştırma projesi, genç çiftçi projeleri, 300 koyun projesi gibi konularda bilgilendirme yapıldı.

İhlas Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı