Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi bekir pakdemirli can erik hasadı palmiye yetiştiriciliği kuraklık

Bu haber kez okundu.

 Karabük, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili İzzet Murat, bakanlıkları tarafından başlatılan "2 bin 500 köye, 250 bin kitap kampanyası" kapsamında çiftçilere kitap dağıtıldığını bildirdi.

Murat, Aa muhabirine yaptığı açıklamada, köylerde yaşayan üreticilerin, gelişen tarımsal teknoloji ve bilgiyle buluşmasının sağlanmasının yanı sıra tarım sektöründe verimliliği ve üretimi arttırmak üzere başlatılan kampanya çerçevesinde eğitim kitaplarının dağıtıldığını söyledi.

Kampanyanın 2009 yılında "Bin Köye 100 Bin Kitap", 2010 yılında "Bin 500 Köye 150 Bin Kitap" ve bu yıl ise "2 bin 500 köye, 250 bin kitap" adı altında yapıldığını anlatan Murat, şöyle dedi:

"Kampanyayla bakanlığımız bünyesinde çeşitli tarımsal konularda hazırlanan kitaplar, bir bankamızın sponsorluğunda çiftçimizin ayağına götürülmektedir. Bu amaçla köylerimizde çalışan personelimize de bu kitapları teslim ediyoruz. Sponsor bankamıza da bu kampanyayla tarıma ve Türk çiftçisine verdiği önem için tüm tarım camiası adına teşekkür ediyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi