Öne Çıkanlar karaman ziraat odası saksıda limon yetiştiriciliği üretim destekleme Başbakan Binali Yıldırım

Bu haber kez okundu.

Antalya'daki Peyzaj ve Süs Bitkileri Sektörü Buluşmasına Sizi de Davet Ediyoruz
Değerli Sektör mensupları,

Bu yıl Antalya'da ilkini düzenlediğimiz Florplant, Süs Bitkileri ve Peyzaj Fuarına sizi de ziyaret etmeye davet ediyoruz. Antalya 5 yıl sonra gerçekleşecek olan Expo 2016 Antalya organizasyonuna hazırlanırken, Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektöründe konuya olan ilginin arttığını gözlemliyoruz. Bu vesile ile bizler Agoras Fuarcılık olarak Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı camiasının her yıl buluşabileceği bir fuarı kurguladık. Fuarımızda Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinin bitki üreticilerini ve belli başlı malzeme firmalarını bulmanız mümkündür. Bu yıl ilk defa düzenlenen fuarımıza Otellerimizin ve Belediyelerimizin, park bahçe yöneticilerini, müteahitlik firmalarının bahçe yönetcilerini ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Florplant Fuarı ilk yıla yapılmasına rağmen, içinde birçok "ilk” barındırıyor. Süs Bitkileri Sektöründe ilk Alım Heyeti organizasyonu, İzmir İtalyan Ticaret Odası ile "İtalyan Firmaların İkili Görüşme Programı” ve tüm randevulaşmanın b2b.florplant.org gibi bir tekonolojik altyapıda yapılması bu fuarın ilklerinden sayılabilir.

Bizler Antalya'da bu fuarı kurgularken, Avrupa ve Ortadoğu'nun en verimli Peyzaj ve Süs Bitkileri buluşması olması olarak kurguladık. Bu doğrultuda da bu güne kadar fuarımızı 11 ülkede 12 dergide çeşitli internet mecraları ile birlikte toplam 40 mecrada tanıttık!

Niyetimiz, Peyzaj ve Süs Bitkileri denince, herkesin aklına, Antalya'da ulusal hattta uluslar arası çapta keyifli verimli ve ticaretin konuşulduğu bir fuar hazırlamak! Bu doğrultuda son bir buçuk yıldır fuarımıza hazırlanıyoruz.

Fuarın Antalya'da düzenlenmesinin sebeplerini de tekrar özetlemek isteriz. Öncelikle Antalya Expo 2016 ya hazırlanıyor! Dev bir devlet projesi olan Expo 2016 fuarcılık sektörünün olimpiyatı olarak kabul ediliyor. Ülkemiz ve Antalya bu dev organizasyona hazırlanırken yaratılacak deva Expo bahçe si de peyzaj sektöründe güzel bir hareketlilik yaratacağı şimdiden hissediliyor.

Diğer yandan da Antalya'nın doğal bir dizi şehir avantajı var. 850'ye yakın konaklama tesisi, hem konaklama imkanı açısından ciddi bir imkan sunuyor hem de kendiliğiden ciddi bir peyzaj pazarını teşkil ediyor. Antalya Havalimanın ulusal ve uluslar arası çapta sunduğu ulaşım imkanı ve Antalya'nın sunduğu dinlenme ve eğlence imkanları da fuar katılımcılarına ve ziyaretçilerine ciddi bir imkan sağlıyor!

Müteahitlik, Belediyecilik, ve Otelcilik sektörünün peyzaj, park, bahçe ve çevre düzenlemesinden sorumlu tüm sektör mensuplarını 28 Eylül - 1 Ekim 2011 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit'te düzenlenecek olan fuarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz!

Keyifli ve verimli bir fuarda buluşmak dileğiyle!

Mehmet Dükkancı
AGORAS FUARCILIK Genel MüdürüDikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,