Öne Çıkanlar Gıda hayvancılık eğitim çiftçi trakya

Bu haber kez okundu.

Aydemir: Gereken önem verilirse, çiftçi canla başla çalışır
Ağrı Ziraat Odası Başkanı Yavuz Aydemir, çiftçiye gereken önemin verilmesi halinde çiftçinin canla başla üretim yapacağını söyledi.

        14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle bir açıklama yapan Aydemir, "Tarımsal üretim ve verimliliğin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimizin üretim ve verimliliğin artırılması için ürettikleri ürünlerin dünya pazarlarına ulaştırılması gerekir. Tarımdaki politakaların istihdam ve sosyal politikalar içinde ele alınması kalkınmada büyük yol almamızı sağlayacaktır." dedi.

        Çiftçilerin sadece çiftçiler gününde değil sürekli hatırlanması gerektiğini ifade eden Yavuz, "Ağrı Ziraat Odası olarak çiftçilerimizin derdiyle birebir ilgilenmemiz gerekiyor. Çünkü çiftçilerimizin emeği kutsaldır. Nasırlı elleriyle yılmadan sofralarımıza gelen ürünleri yetiştirmek için çok fadakarlık yaptıklarına yürekten inanıyorum." şeklinde konuştu.

        Yavuz Aydemir, "Ben Ağrı Ziraat Odası Başkanlığı adına tüm çiftçilerin 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nü kutluyor, çiftçinin ürününün gerçek değerini göreceği günleri görmelerini temenni ediyorum." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı