Öne Çıkanlar kapanış fiyatı hayvancılık papaz erik fidanı aa ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Bakan Yardımcısı Arzu Kolları Erken Sıvadı
DİYARBAKIR (DHA)- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, kendi talebi üzerine Arzu' nun bakan yardımcısı olarak atandığını belirterek, "Sayın Arzu, yıllarca Diyarbakır'da Ticaret ve Sanayi alanında oda ve dernek başkanlığı yaptı. Yeni görevinde başarılar diliyorum"dedi.

VEKİL OLAMADI, BAKAN YARDIMCISI OLARAK PROTOKOLDE VEKİLLERİN ÖNÜNE GEÇTİ

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan yardımcısı olarak atanan Diyarbakır eski Milletvekili Kutbettin Arzu, ilk resmi programda protokoldeki yerini aldı. Milletvekili yapılmayan ancak Bakan yardımcısı olarak atanan Arzu' nun mevcut milletvekillerinden önce protokolde yer aldığı görüldü. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile GAP Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi'nin temel atma törenine katılan Arzu, tebrikleri kabul etti. Temel ama töreninde konuşan Bakan Eker, Türkiye'nin tarımsal ürünler konusundaki birikimlerini. tecrübelerini temeli atılan merkez ile birlikte diğer ülkelerle paylaşacaklarını belirterek, "Burada yeni tarımsal ürünler geliştirilecek. İnsanoğlu'nun gelecekte açlık ile karşı karşıya kalmaması için yeni tarımsal ürünlerin bulunması gerekir. Bunun için önlem almak zorundayız. Bugün tarımsal alanda kullanılan araçlar, 50-100 yıl sonra olmayacak. Ama, tarımsal ürünler dünya var oldukça olacaktır. Tarımsal ürünler var olduğunda kıymeti bilinmez ama, yok olursa bu dünyada felakete yol açacaktır.Bunun için Hükümet olarak önlemlerimizi alıyoruz"dedi.

Bakan Eker, yardımcısı olarak atanan eski Milletvekili Kutbettin Arzu ili ilgili bir soru üzerine, "Sayın Arzu' nun bakan yardımcısı olması için ben talep ettim. Sayın Arzu yıllarca Diyarbakır'da Ticaret ve Sanayi alanında oda ve dernek başkanlığı yaptı. Bu bölgedeki Ticaret ve sanayi de tarım ile ilgili olduğu için bu konuda kendisi deneyimlidir. Sayın Başbakanımızın kabul görmesi ile Bakan yardımcısı olarak atandı. Yeni görevinde başarılı olacağına inanıyorum"dedi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı