Öne Çıkanlar kapanış fiyatı ağaç budaması hayvancılık papaz erik fidanı adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Balıkesir Zeytin Tanıtım Grubu FOODist 2011 fuarına katılıyor
Merkezi Edremit ilçesinde bulunan Balıkesir Zeytin Tanıtım Grubu, 8-11 Aralık 2011 arasında İstanbul’da düzenlenecek FOODist 2011 fuarına katılacak. Balıkesir bölgesindeki zeytinleri, zeytinyağlarını, zeytinyağı sabunlarını ve zeytinden elde edilen diğer ürünleri, bu fuarda tanıtılacak.

Konu hakkında açıklama yapan Grup Başkanı Mehmet Semerci, “Bölgemizin ürünlerini yurtiçi ve yurtdışında tanıtmak için kurulan bir oluşumuz. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapmak boynumuzun borcu. Bu nedenle ülke genelinde ve yurtdışında düzenlenen gıda fuarlarına katılarak ürünlerimizi tanıtmaya gayret ediyoruz. Bu tanıtımlarla zeytinyağı kullanımının da artacağına inanıyorum.” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı