Öne Çıkanlar kapanış fiyatı vairo badem çeşidi çiftçi hayvancılık ağaç budaması

Bu haber kez okundu.

Başvurular sona eriyor!
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği ve her yaş grubundan insanın katılabileceği ulusal fotoğraf yarışması için başvurular 13 Temmuz’da sona eriyor.

Fotoğraf çekmeyi seven ve bu konuda kendine güvenenleri bekleyen 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda fotoğraflar, beş ayrı kategoride görücüye çıkacak. Teması “Tarım ve İnsan” olan yarışmaya katılmak isteyenler en az 1, en fazla 5 fotoğrafla başvuruda bulunabilecekler. Her türlü tarımsal faaliyetler, hayvancılık, toprak, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köy ve köylüyle ilgili görselleri içeren fotoğraflar, birbirinden önemli jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek.

Toplamda 15 bin TL’nin dağıtılacağı yarışma ile ilgili çalışmalar ödüllerin sahiplerine verilmesiyle bitmiyor. Ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan yüzlerce fotoğraf yılın farklı zamanlarında Türkiye’yi köşe bucak dolaşacak ve sergilerde vatandaşlarla buluşacak. Sergilenen fotoğraflar ayrıca Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan fotoğraf albümleriyle de arşivlenecek.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı’nın organizatörlüğünde gerçekleştirilen yarışmaya Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanı Recep Tezgel, Savaş fotoğrafçısı ve belgesel yapımcısı Coşkun Aral, Devlet Sanatçısı Ozan Sağdıç, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Arslan Güven, Denizbank Kültür ve Sanat Danışmanı Perihan Yücel, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Serhat Kaymas ile Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı Eğitim ve Yayım Çalışma Grubu Sorumlusu Ali Metin jüri üyeliği yapıyor.

Başvuru şartlarıyla ilgili detaylı bilginin internet sitemizden öğrenilebileceği yarışma, katılımcılarını bekliyor.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı