Öne Çıkanlar teknoloji çiftçi biber yarışması Gıda Adilcevaz

Bu haber kez okundu.

Burdur Ulusal Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı'nın Hazırlıkları Hızlandı
Burdur'da 18-20 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan 'Burdur Ulusal Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı' için hazırlıklar hızlandı.

Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (DSYB) Başkanı Kamil Özcan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Dallı, fuar alanı hazırlıklarını yerinde inceledi. 18 Mayıs'ın Burdur hayvancılığı için milat olacağını belirten DSYB Başkanı Kamil Özcan, "Fuar sektörlerin bir buluşmanın yanı sıra, Burdur için bir tanıtım bayramı olacak. Yine aynı gün Atatürk Stadyumu'nda yapılacak olan 35 bin kişi ile süt içme rekor denemesi ve Şevval Sam Konseri ile Burdur, ülke sınırlarını aşan bir organizasyona ev sahipliği yapacaktır." şeklinde konuştu.

Burdur Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Dallı ise şöyle konuştu: "Bir taraftan Burdur'u ve tarım ve hayvancılığını tanımaya çalışırken, diğer taraftan ilki gerçekleşecek fuarın hazırlıkları için çalışmaya başladık. Fuarımızın hayvancılığı ve örgütsel yapısını, ülkeye örnek olacak şekilde gerçekleşebilmesi için, Valiliğimiz öncülüğünde beraberce çalıştık."

Emeği geçen herkese teşekkür eden Dallı, şimdi o yoğun çalışmaların meyvesini yeme zamanının geldiğini vurguladı. Müdür Dallı, 18 Mayıs tarihinde yapılacak fuara ve süt içme rekor denemesine, tüm vatandaşları davet etti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı