Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi fakıbaba Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

Çağdaş tarım için genç çiftçi yetiştirilecek
Ankara Şereflikoçhisar İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, tarımdaki verimliliği artırmak ve çağdaş tarımsal bilgi ve teknikleri genç çiftçilere aktarmak için eğitim verecek. 8 hafta sürecek olan eğitim programına 15-30 yaş arası genç çiftçiler katılabilecek.

‘Genç Çiftçilerin Eğitimi Projesi’ kapsamında Şereflikoçhisar İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından verilecek olan eğitime katılacak olan gençlerin en az ilköğretim mezunu ve çiftçilikle uğraşıyor olmaları şartı aranıyor. İlçe Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; Gençlerin, atılgan ve girişimci, yeniliklere açık ve meraklı olmaları, risk üstlenmeleri, fedakarlığa katlanabilmeleri, yüksek enerji potansiyeli gibi özelliklerinin atılım yapmak isteyen tarım için önemli bir sermaye olduğu belirtilerek, bu sermayenin niteliğini artırmak için kırsal kesim genç çiftçilere çağdaş tarımsal bilgi ve tekniklerinin anlatılacağı bir eğitim programının düzenlendiğine yer verildi. ‘Genç Çiftçilerin Eğitimi Projesi’ kapsamında eğitime katılacak olan gençlerin 15-30 yaş aralığında, en az ilköğretim mezunu ve çiftçilikle uğraşıyor olmaları gerekiyor. İlçe Müdürlüğü bünyesinde verilecek olan eğitim, 8 hafta sürecek ve katılımcıların devamı esas alınacak.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı