Öne Çıkanlar çiftçi vairo badem çeşidi jakaranda ağacı Antep fıstığı 10 kasım

Bu haber kez okundu.

CEYGİD, tarımda yeni stratejiler belirliyor
Adana'nın Ceyhan ilçesinde faliyet gösteren Ceyhan Girişimci İşadamları Derneği (CEYGİD) çiftçilere yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl çiftçilerle 3 farklı çalıştay düzenleyen CEYGİD, bu yıl da çiftçilerle çalışmalarına devam ediyor. Özellikle tarımda yeni stratejiler ve tarımın püf noktalarını konu edinen çalıştayda konuşan CEYGİD Yönetim Kurulu Başkanı Yener Ural, "Ceyhan ekonomisinin motoru durumunda olan tarım çok önemli. Ceyhan demek tarım demek. Bundan dolayı Ceyhan’da tarımı güçlendirme adına daha çok çalışarak aynı zamanda daha bilinçli hareket ederek yolumuza devam etmemiz lazım." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,