Öne Çıkanlar Üretici oya ağacı fidanı vairo badem çeşidi tarım ayçiçeği alımı

Bu haber kez okundu.

Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri Fuarı 11-14 Nisan’da düzenlenecek
Malatya'da, 5-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek '7. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı' için ilk istişare toplantısı yapıldı.

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Aziz Kurtoğlu, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Taneli, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Çolak, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Memet Pala ve Kültür A.Ş Fuar Müdürü İrfan Polatbaş katıldı.

Burada konuşan Malatya Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Murat Nalçacı, tarım fuarı hakkında bilgi verdi. Bölgenin geçim kaynağının önemli bir kısmının tarım ve hayvancılık olduğunu hatırlatan Nalçacı, bu alanda teknolojinin daha etkin ve verimli kullanılmasının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Bu yıl 7'ncisi düzenlenecek Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın, 11-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirileceğini anlatan Nalçacı, “7’ncisini düzenlediğimiz fuarın istişare toplantılarına başlamış olduk. İlk olarak birlik başkanlarımızla bir araya geldik. Fuarda, daha farklı ne tür etkinlikler yapacağımızı istişare edeceğiz. Bu yıl fuarımız çok renkli geçecek. İl dışı ekibimiz bir haftadır bölgedeki illeri ziyaret ederek bilgilendirme yapıyor. Fuara katılımcı konusunda yoğun ilgi var. Ben şimdiden 7. Tarım Fuarı’nın halkımıza hayırlı olması temennisinde bulunuyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,