Öne Çıkanlar teknoloji Adilcevaz çiftçi biber yarışması uşak tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Dünya haller birliğinin 27. Dünya kongresi İstanbul'da yapılacak
  Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilecek kongre, 10-13 Mayıs tarihlerinde Dedeman Otel'de gerçekleştirilecek.
Kongreye eş zamanlı olarak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hal Müdürlüğünün desteğiyle 12-14 Mayıs'ta, ''Yaş Sebze Meyve Pazarı Hal Sergisi'' (HALSER) gerçekleştirilecek.
Bayrampaşa Yaş Meyve ve Sebze Hali'nde yapılacak ve yaş meyve-sebze sektör temsilcilerinin bir araya geleceği sergi kapsamında, ''İyi Tarım Uygulamaları'' ve ''Nasıl İhracatçı Olunur'' konularında konferanslar düzenlenecek.
Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve yaş meyve-sebze sektöründe yer alan 80 firmanın stant açacağı sergi, 07.00-15.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.
Sergiyi, kongre için Türkiye'ye gelmesi beklenen 65 ülkeden 200'ün üzerinde yerli ve yabancı hal yöneticileri ile toptancıları da gezecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı