Öne Çıkanlar karaman ziraat odası saksıda limon yetiştiriciliği üretim destekleme Başbakan Binali Yıldırım

Bu haber kez okundu.

Eker: Barışa kurşun sıkmasınlar, bölgenin evlatları medeniyeti inşa eder
DİYARBAKIR (CİHAN)- Eker, bölgenin evlatlarının daha önce inşa ettikleri medeniyetleri yeniden inşa edeceklerini anlattı. Eker, “Yeter ki barışa kurşun sıkmasınlar, barışa mayın patlatmasınlar, barışa bomba atmasınlar, huzura kastetmesinler. Bu bölgenin çalışkan evlatları, insanları tarihte inşa ettikleri gibi medeniyetlerini inşa edecekler.” şeklinde konuştu. Bölge insanındaki potansiyelin refahı ve geliri artırabilecek kapasitede olduğuna işaret eden Eker, vatandaşların sadece bölgede yaşayan değil, Ortadoğu’da yaşayan insanları doyuracak kadar üretim yapabileceğini söyledi. Bölge insanının bu konuda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olduğunu vurgulayan Eker, “Biz de bu üretimin yanında olmaya çalışacağız. Çabamız çiftçimiz için bereketli kazançlara kavuşsunlar diye bu projelere hayata geçiyor.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti hükümeti döneminde on binlerce çiftçiye destek ulaştırıldığını söyleyen Eker, bu süre zarfında 1 milyar 637 milyon lira destek sağlandığını kaydetti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,