Öne Çıkanlar e-fidancim paulownia ağacı fidanı tarım fuarı tarım vairo badem çeşidi

Bu haber kez okundu.

ERİD, OGİAD ve KOSGEB’ten girişimcilik kursu
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Ereğli Sanayici ve İş Adamları Derneği (ERİD) ve Ormanlı Genç İşadamları Derneği (OGİAD), KOSGEB’in de katkısıyla Ormanlı’da girişimcilik kursu düzenledi.

Kursa, ticarete atılmak isteyen 30 kişi katıldı. Katılımcıların yarıdan çoğunun kadın girişimciler olması dikkat çekti. Katılamayan yaklaşık 15 kişilik girişimci ise kursun yeniden düzenlenmesi için OGİAD Yönetim Kurulu'na başvuruda bulundu.

OGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Bulut, düzenlenen kurs ile ilgili yaptığı açıklamada, amaçlarının Ormanlı'da ticaret hacminin gerekenin altında olduğunu, bu durumun aşılabilmesi için KOSGEB imkanlarının Ormanlı halkına anlatılarak, ticaret hayatına katkıda bulunmasını sağlamak olduğunu söyledi. Bulut, özellikle kadınların ev kadını, anne ve iyi bir eş olması yanında ticaret hayatında da başarılı olabileceklerini gösterme imkanı bulabileceklerini ifade etti. Bulut, kursun düzenlenmesinde yardımları olan ERİD yöneticilerine ve özellikle KOSGEB yetkililerine teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,