Öne Çıkanlar aa Gıda trakya fakıbaba tarım

Bu haber kez okundu.

GDO Tanısı 2012 Sempozyum ve Uygulamalı Kursu
Yoğun talep üzerine program kayıt tarihi 31 Mayıs 2012 tarihine kadar uzatılmıştır.

GDO Sempozyumu 12 Haziran 2012 tarihinde, uygulamalı kurs ise 13-15 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacak. Programda, GDO Nedir?, İşlenmiş Gıdalardan DNA Saflaştırması, Biyogüvenlik, Gıda Güvenliği, Transganik Bitkiler, Transgenik Hayvanlar, Robotik Uygulamalar, Yasal Düzenlemeler, GDO Kantitasyonu, CRL Uygulamaları konuları işlenecek.

Düzenleme Kurulu’nda Prof. Dr. Şule Arı, Doç. Dr. Filiz Gürel, Araş. Gör. Dr. Neslihan Turgut Kara, Araş. Gör. Dr. Özgür Çakır, Araş. Gör. Cüneyt Uçarlı, Uzm. Biyolog Fatma Özcan Sert’in bulunduğu sempozyuma katlım bedeli özel sektör, öğretim üyesi kamu personeli ve yüksek lisans öğrencisi için 50 TL, öğrenci için 20 TL’dir. Sempozyum ve kurs katılım bedeli ise özel sektör için 1000 TL, öğretim üyesi kamu personeli ve yüksek lisans öğrencisi için 800 TL’dir.
 
İletişim: Doç. Dr. Filiz Gürel
 
BİYOGEM, İstanbul Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü 34118 Vezneciler- İstanbul
Telefon: 0212 455 57 00 / 15472 – 15110 (Fatma Özcan)
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı