Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi çit mazı yetiştiriciliği can erik gelin duvağı fidanı

Bu haber kez okundu.

Kırklarelili çiftçilerden 'Bir günlük sütümü paylaşıyorum' kampanyası
Tarım ve hayvancılığın önemli merkezlerinden olan Kırklareli’nde süt üreticileri Vanlı kardeşlerini yalnız bırakmadı. Kırklareli Valiliği'nin organizasyonu ile bir araya gelen Kırklarelili çiftçiler ve süt ürünleri işletmeleri, “Bir Günlük Sütümü Vanlı Kardeşimle Paylaşıyorum” diyerek deprem bölgesindeki kardeşlerine süt ürünleri yardımı yaptı.

Kırklareli Valiliği, depremzedeler için düzenlenen diğer ayni ve nakdi yardım kampanyalarının yanı sıra “Bir Günlük Sütümü Vanlı Kardeşimle Paylaşıyorum” kampanyası başlattı. Bu tür yardımların çok önemli olduğuna ve manevi değer taşıdığına dikkat çeken Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, “Sevinçler paylaştıkça büyür, üzüntüler ve sıkıntılar paylaştıkça küçülür. Kırklareli halkı, Vanlı depremzede kardeşlerinin acılarını paylaşmak ve sıkıntılarını hafifletmek konusunda büyük duyarlılık göstermiş, Valiliğimizin organize ettiği yardım kampanyalarına yoğun katılım sağlamıştır. İl genelinde bütün çiftçilerimiz ve süt üreticilerimiz 'Bir Günlük Sütümü Vanlı Kardeşimle Paylaşıyorum' kampanyasına katılarak büyük bir dayanışma örneği sergilemişlerdir. Kampanya kapsamında toplanan ürünlerin manevi değeri ölçülemeyecek kadar büyüktür. Zira bu kampanya kapsamında toplanan yardımlar, milli birlik ve bütünlüğümüzün bir nişanesidir. Halkımızın bilinçaltında var olan kardeşlik şuurunun açık bir göstergesidir. Van’daki depremzede bir çocuğun ızdırabını, Kırklareli’ndeki anneler babalar yüreklerinin derinliklerinde hissetmişler ve oradaki evlat acısını, Kırklareli’nde kendi yüreklerinde bizzat yaşamışlardır." dedi.
    
Vali Yaman, şu ana kadar toplanan bir kamyon peyniri Van’a gönderdiklerini ifade ederek, "Kampanya devam ediyor. Yardımlar toplandıkça göndermeye devam edeceğiz. Duyarlılıklarından dolayı bütün Kırklareli halkına ve organizasyonu yürüten Vali Yardımcısı Taceddin Özeren, Gıda Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi ve diğer mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,