Öne Çıkanlar teknoloji Adilcevaz çiftçi biber yarışması uşak tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

Konya ZMO'da Meslek İçi Eğitim Semineri
ZMO Konya Şube Başkanı Özkan Taşpınar, yaptığı yazılı açıklamada, eğitimin Selçuk Üniversitesi (SÜ) Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nuh Boyraz tarafından verildiğini belirtti.

Ziraat Mühendisi olarak sürekli bilgilerin yenilenmesi gerektiğine dikkati çeken Taşpınar, fakülteden mezun olan mühendislerin, tarım sektöründe olsalar bile sahada çok farklı sorunlarla karşılaşabilineceğini ifade etti.

Tarımsal üretimin başlangıcından sonuna kadar çiftçinin yanında olduklarını vurgulayan Taşpınar, şunları kaydetti:

"İç Anadolu bölgesinde çalışan ziraat mühendisleri olarak bu bölgeye ait tarımı yapılan ürünleri, bunlara ait hastalık ve zararlılarla mücadele yollarının kusursuz bilinmesi gerekmektedir. Ziraat Mühendisleri Odası olarak bilgilendirme eğitimlerine devam ederek meslektaşlarımızın bilgi donanımının sağlanması için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışacağız."


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı