Öne Çıkanlar atatürkü saygıyla anıyoruz saksıda limon yetiştiriciliği naturel sızma zeytinyağı fiyatları mustafa kemal atatürk kemal atatürk

Bu haber kez okundu.

Kurban Bayramı Öncesi Önemli Panel
 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD) Gıda ve Tarım Sektör Kurulu'nun hazırladığı "Kurban Kesimi, Hijyen ve Saklama Koşulları" konulu paneli 26 Ekim 2011 Çarşamba günü saat 09:00'da MÜSİAD Genel Merkez'inde gerçekleşecek.

Her yıl KurbanBayramı yaklaştıkça başlayan kurban kesimi ve hijyenik koşullar tartışmalarına MÜSİAD, bilimsel bir panelle yanıt verecek. Dinî uzmanların, bilim adamlarının ve sektör temsilcilerinin katılacağı panel, kurban ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlara yol gösterecek.


MÜSİAD bu panel ile titizlikle yürütülmesi gereken ancak, zaman sıkışıklığı ve ehil olmayan kasapların, kurban sahiplerinin bilinçsiz kesimleri yüzünden oluşan nahoş görüntülerin önüne geçmeyi amaçlıyor.


Panelde; İslam Hukuku Anabilimdalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hamdi Döndüren, ETBİR Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ahmet Yücesan, Kontrol Lab-Gıda Güvenliği ve Hijyen Akademisi YK Başkanı Dr. Can Demir, İstanbul Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Murat Aslan, İBB. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Atık Yönetimi Müdürü Cevat Yaman ve İstanbul İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Adnan Tepe konuşmacı olarak yer alacaklar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,