Öne Çıkanlar pastane denetimi chicago borsası yetiştiricilik kursu besi sığırı yetiştiriciliği meyve ağacı budama

Bu haber kez okundu.

Muş İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Eğitim Seminerlerini Sürdürüyor
Muş İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, personeli eğitim seminerlerine tabi tutuyor. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Murat Yıldız, eğitim seminerlerinin kurumun daha kaliteli ve etkin hizmetler vermesi açısından önemsediklerini söyledi.

Muş İl Gıda ve Hayvancılık Müdürü Murat Yıldız, eğitimlerin başarının anahtarı olduğunu söyledi. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Yıldız, "Kurumumuza bağlı 7 şube müdürlüğümüz bulunmaktadır. Bu Şubelerimizde çeşitli branşlarda görev yapan teknik personellerimiz mevcuttur. Her yıl bakanlığımız nezdinde, çeşitli illerde eğitim seminerleri düzenlenmektedir. Bu eğitim seminerlerini Kurumumuzun daha kaliteli ve etkin hizmetler vermesi açısından çok önemsiyoruz. Her fırsatta çeşitli branşlardaki teknik personellerimizin bu seminerlere katılarak, daha verimli olmaları konusuna destek veriyoruz. Teknik Personellerimiz dışında gerek il Müdürü olarak, gerekse ilçe ve Şube Müdürlerimizin de çeşitli Eğitim ve Kalkınma toplantılarına katılımı sağlanmıştır. İlimizdeki tarımsal kalkınma ve çiftçilerimizin doğru yönlendirmesi bakımından faydalı olacağına inandığımız bu tür eğitim toplantılarına imkanlarımız elverdiğince katılım sağlanacaktır." dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı