Öne Çıkanlar kefir kapanış fiyatı tarım teknoloji Gıda

Bu haber kez okundu.

Nilüfer İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü hizmete girdi
Bursa Merkez Nilüfer İlçesinden yeni kurulan Nilüfer İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü 43 personelle göreve başladı.
Nilüfer İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli İlçe Müdürü Mehmet Yıldırım başkanlığında Nilüfer Kaymakamı Ekrem Çalık’ı ziyaret etti. İlçe Müdürlüğü personeli ile tanışmaktan mutluluk duyduğunu belirten Nilüfer Kaymakamı Ekrem Çalık, "Nilüferde İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün kurulmaından memnuniyet duydum. İlçe teşkilatının kurulmasıyla büyük bir eksiklik giderilmiş oldu.” dedi.
Tarım ve hayvancılığın vazgeçilmez bir lokomotif sektör olduğunu aktaran Kaymakam Çalık, “Özellikle gıda üretim ve pazarlama safhalarındaki denetimler hayati önem taşımakta. Bu kapsamda Nilüfer’de kurulan müdürlüğün büyük sorumluluğu vardır. Ben burada kurulmalarından dolayı büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. İlçe Müdürü Mehmet Yıldırım ve görevlendirilen tüm personele başarılı çalışmalar diliyorum." şeklinde konuştu.
İlçe Müdürü Mehmet Yıldırım da verdiği bilgiye göre, Bakanlar Kurulu kararı ile 20 Ekim 2011 tarihinde şimdilik İl Müdürlüğü’nün bulunduğu Adalet Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan İl Müdürlüğü bahçesinde tahsis edilen bir binada kurulduğunu belirtti. Sorumluluklarının bilincinde olduklarını anlatan Yıldırım, ellerinden gelen en iyi görevi yapacaklarını söyledi.
Nilüfer İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde 13 mühendis, 3 veteriner hekim, 8 veteriner sağlık teknisyeni, 5 ziraat teknisyeni, 5 ev ekonomisti, 1 çevre sağlık teknisyeni, 1 tekniker, 1 memur ve 6 işçi olmak üzere 43 personel görevlendirildi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı