Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi fakıbaba Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

Organik sektörü 12 Nisan'da Ekoloji İzmir Fuarı'nda buluşacak
Türkiye’nin tek organik ürünler fuarı olan Ekoloji İzmir–İzmir Organik Ürünler Fuarı, İZFAŞ tarafından 12–15 Nisan 2012 arasında üçüncü defa düzenlenecek. ASDF Fuarcılık ve Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği (ETO) işbirliğiyle açılacak fuar, organik sektörünü İzmir’de buluşturacak. Yaklaşık 110 firmanın katılacağı fuar, İzmir Uluslararası Fuar Alanı 3 ve 4 numaralı hollerde dört gün süreyle yapılacak.

Ekoloji İzmir Fuarı’nda, sadece organik sertifikalı ürünler sergilenecek. Fuarda giyim eşyalarından bebek ürünlerine, kozmetikten gıdaya ve temizlik ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi yer alacak. Ürdün, Almanya, İran, Sırbistan, Hindistan ve Belçika başta olmak üzere pek çok ülkeden alıcıların gelmesi beklenen Ekoloji İzmir, fuar katılımcılarına önemli iş bağlantıları yapma ve yeni pazarlara ulaşma fırsatı sunacak. İZFAŞ Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, “Ekoloji İzmir, ulusal ve uluslararası alanda ülkemizi temsil eden tek organik ürünler fuarı olarak sektörü İzmir’de buluşturacak. Kentimizde organik sektörüne yönelik böylesi bir fuarı gerçekleştiriyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Öncelikli hedefimiz, organik sektörünün merkezi olan İzmir'e yakışır, uluslararası alanda kabul gören bir organizasyon gerçekleştirmek.” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı