Öne Çıkanlar eğitim can erik abelya ağacı fidanı vairo badem çeşidi hayvancılık

Bu haber kez okundu.

Osmaniye Tarım ve Gıda Fuarı açıldı
Osmaniye'de 3 gün devam edecek olan Tarım, Otomobil ve Gıda Fuarı törenle açıldı.

Kapalı Salı Pazarı yerinde 50 firmanın katılımı ile hazırlanan fuarın açılışını Osmaniye Vali Yardımcısı Ali Çağlar, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kırgın, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Aykut Gül ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam birlikte yaptılar.

Fuarların çok önemli etkinlikler olduğunu belirten Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, “Bilindiği gibi çiftçilerimiz önceki yıllarda çevre illerde açılan fuarlara 20-30 kişilik gruplar halinde gitmek zorunda kalıyordu. Modern tarımın nasıl yapıldığını, yeni tarımsal malzemelerin, araçların neler olduğunu oralarda görebiliyorlardı. Fakat son yıllarda ilimizde açılan tarım fuarı sayesinde çiftçilerimiz başta olmak üzere bütün Osmaniyelilerin ayağına kadar yenilikler geliyor. Ben bu fuarın açılışına öncülük eden Osmaniye Belediyesine ve firma yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Sağlam, fuarda sergilenen bin 400 alet ve ekipmana 2007 yılından bu yana toplam 4.5 milyon TL. hibe desteği verildiğini belirtti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,trabzon hurması fidanı, zeytinyağı satışı, zeytinyağı satın al, limon fidanı,