Öne Çıkanlar mikado kayısı muğlada yağmur chicago borsası ayçiçeği çit mazı fidanı dikimi

Bu haber kez okundu.

Pazaryeri'nde Çiftçi Sorunları Masaya Yatırıldı
Park Kahvesi'nde, Belediye Başkanı Yalçın, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Serkan Aydoğ, Ziraat Odası Başkanı Hasan İpar, İl Genel Meclisi üyeleri Nazmi Ceyhan, Hüseyin Ünal, belediye meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarları ile Tarımsal Sulama Birlik Başkanları ve siyasi parti başkanlarının katılımıyla, çiftçilerin bilgilendirilmesi ve sorunların tartışılması amacıyla açık hava toplantısı düzenlendi.

Yalçın, kentte yetişen şerbetçi otu, boncuk fasulye, buğday ve ekili alanların sulanması konularının ele alındığı toplantıda, gölet açısından zengin olan ilçenin tarım yönünden de geliştiğini belirterek, ilçenin kalkınmasında sanayiye olduğu kadar tarıma da büyük önem verdiklerini söyledi.

İpar da sorunun bilinçsiz yapılan ilaçlama ve gübrelemelerden meydana gelen kayıplar kaynaklandığını ifade ederek, oda olarak devamlı çiftçileri gübreleme konusunda uyardıklarını kaydetti.

Aydoğ'un çalışmalar ve tarım destekleri hakkında bilgi vermesinin ardından çiftçilerin sorunları ve şikayetlerini dile getirmesiyle sona erdi.

Muhabir: İbrahim Öztosun / Muhsin Arslan

Yayıncı: Deniz Açık - BİLECİK


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı