Öne Çıkanlar tarım eğitim mehmet aydın biber yarışması vairo badem çeşidi

Bu haber kez okundu.

Rize’de toprağa saygı yürüyüşü düzenlenecek
TEMA Vakfı Rize Temsilcisi Nevzat Özer, Erozyonla Mücadele Haftası etkinliklerinin, kasım ve aralık ayında 'ormanlar' ana teması ile yapılacağını ve etkinlikler kapsamında 22 Kasım’da Toprağa Saygı Yürüyüşü düzenleneceğini bildirdi.

Özer, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti: "Yürüyüş öncesi saat 09.30'da Rize Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı önünde tören düzenlenecek. Yürüyüş Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi güzergahı izlenerek İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde sona erecek. Kültür Merkezinde öğrenciler için film gösterimi ve sunumlar gerçekleştirilecek. TEMA Vakfı, Karikatürcüler Derneği katkılarıyla hazırlanan Uluslararası Karikatür Sergisi de aynı gün Kültür Merkezi'nde sergilenecek."

Özer, gönüllüler tarafından il merkezi ve çok sayıda ilçede konferans, film gösterimi, fidan dikimi, erozyon konulu eğitimler verilmesi gibi faaliyetlerle orman ve toprak ilişkisini anlatmaya çalışacaklarını kaydetti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,