Öne Çıkanlar hatay tarım fuarı chicago borsası interfresh fuar ığdır pamuğu muğlada yağmur

Bu haber kez okundu.

Süs Bitkileri ve Peyzaj Fuarı Florplant Eylül’de açılıyor

Florplant’ı Avrupa ve Ortadoğu’nun en verimli Süs Bitkileri ve Peyzaj buluşması olması için Antalya’da hazırladıklarını ifade eden Agoras Fuarcılık Genel Müdürü Mehmet Dükkancı “Antalya 5 yıl sonra gerçekleşecek olan Expo 2016 Antalya organizasyonuna hazırlanırken, Süs Bitkileri ve Peyzaj Sektöründe konuya olan ilginin arttığını gözlemliyoruz. Bu vesile ile bizler Agoras Fuarcılık olarak Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı camiasının her yıl buluşabileceği bir fuar organize ediyoruz. Fuarımızda özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinin bitki üreticilerini ve belli başlı malzeme firmalarını bulmanız mümkündür” diyerek,  bu yıl ilk defa düzenlenen Florplant  Süs Bitkileri ve Peyzaj Fuarı’na  otellerin ve belediyelerin, park bahçe yöneticilerini, müteahitlik firmalarının bahçe yönetcilerini ziyaret etmeye davet ediyor.  Fuarın online davetiyesini Florplant web sitesi www.florplant.org‘dan bedelsiz alabilirsiniz.

İtalya’dan İkili Görüşme Programı kapsamında katılımcılar geliyor
Agoras Fuarcılık tarafından organize edilen Florplant Süs Bitkileri ve Peyzaj Fuarı’nda İkili Görüşme Programı dikkat çekiyor. İzmir İtalyan Ticaret Odası’nın desteğiyle yapılan program kapsamında süs bitkileri ve peyzaj sektöründen 7İtalyan firmanın fuara katılacağı bildirildi. İkili Görüşme Programı’na fuar katılımcısı İtalyan süs bitkileri üreticisi ve ihracatçısı firmalar ile tanışmak ve ticari ilişkilerini geliştirmek isteyen süs bitkileri üreticileri ithalatçıları, uygulamacıları katılabilecek.

İkili Görüşme Programı kapsamında Yunanistan firmaları da geliyor
Yunan firması Agro Artistico desteği ile Yunanistan’dan firmalar yine İkili Görüşme Programı kapsamında Florplant’a katılacaklar. Yunanistan’dan gelen sektör firmaları Türkiye’deki üreticiler, ihracatçılar, ithalatçılar ve sektör mensupları ile görüşecek. Florplant Fuarı süresince Yunan firmaları ürünlerini Türkiye ve Ortadoğu pazarına tanıtma fırsatı elde edecek, potansiyel alıcılar ile buluşacaklar.

Alım Heyeti programı ile 11 ülkeden firma temsilcileri Florplant’ta
Ayrıca Floplant Fuarına Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği  organizatörlüğündeAlım Heyeti  Programı da düzenlenecek. Programın Almanya, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, İngiltere, İran , Katar,Kazakistan, Rusya Federasyonu, Türkmenistan ve Ukrayna'dan firma yetkililerinin katılımıyla yapılması planlanıyor. Bu sebeple fuara uluslararası katılımcıların ve ziyaretçilerin ilgi göstermesi bekleniyor. Florplant Fuarı’nda  ABD, Rusya, İtalya, Yunanistan, Iran ve Hollanda’dan katılımcı firmaların şimdiden yerlerini ayırttığı açıklandı.11 ülkeden gelecek firma yetkilileriyle ticari temaslarda bulunmak  için de  ziyaretçiler online randevu alabilecekler.

Fuar Katılımcılarından online randevu alın b2b.florplant.org
Katılımcı firmalardan, İkili Görüşme Programı çerçevesinde fuara katılacak İtalyan ve Yunan firmalardan ve Alım Heyeti temsilcileri ile fuar esnasında görüşmek için öncesinde randevu alma esasına dayanan B2B sistemi Agoras Fuarcılık tarafından tüm katılımcı ve ziyaretçilere sunuldu.   Sistem fuarda  kısa zamanda verimli ticari ilişkilerin kurulmasına yardımcı olma amacı taşıyor. Fuar ziyaretçilerinin de ücretsiz kayıt yaptırabileceği B2B sistemi hakkında detaylı bilgi için http://b2b.florplant.org/login.aspxadresini ziyaret edebilirsiniz.

Katılımcı ve ziyaretçi firmalar fuardan önce  B2B sisteminden  online randevu alarak fuar esnasında seçtikleri Türk, İtalyan, Yunan firmalarla yada 11 ülkeden fuara gelecek Alım Heyeti Temsilcileri ile görüşme sağlayacaklar. Katılımcı firmaların ürünleriyle ilgilenen ziyaretçiler online B2B sisteminden firmalarla kolaylıkla irtibata geçebilirler, fuara gelmeden randevularını alıp fuar esnasında kısa zamanda verimli görüşmeler gerçekleştirebilirler.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi