Öne Çıkanlar fakıbaba vairo badem çeşidi Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

Tarım, Orman ve Aile Bakanlıkları ile ziraat odaları protokol imzaladı
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) tarafından Ankara Marriott Oteli’nde gerçekleştirilen etkinlikte üç bakanlık ile TZOB arasında protokoller imzalandı.

    Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı etkinlikte ilk protokol Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile TZOB arasında imzalandı. Tarım ve Çiftçilerin Eğitimi İşbirliği Protokolü’ne, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar imza attı.

    Daha sonra Bakan Eker ile TZOB Genel Başkanı Bayraktar arasında çiftçilerin eğitimine ilişkin ikinci bir protokol de "ziraat odaları matbaa organları kurulması ve tüm çiftçilerin ağaçlandırma çalışmalarına katılması"yla ilgili olarak Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Bayraktar arasında da imzalandı.

    Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile TZOB arasında imzalanan “Ağaçlandırma Protokolü”, 81 ilde “Ziraat Odası Hatıra Ormanı” kurulmasına ilişkin esas ve usulleri belirliyor. Bu protokolle Türkiye Ziraat Odaları Birliği'ne bağlı odalar adına Orman Genel Müdürlükleri'nce her ilde "Ziraat Odası Hatıra Ormanı" oluşturulacak. Tarım arazilerinde zararlılarla biyolojik mücadele, yol kenarının ağaçlandırılması, rüzgâr perdeleri oluşturma ve erozyonu önleme gayesiyle yapılacak ağaçlandırmalarda çiftçilere eğitim ve fidan desteği verilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı