Öne Çıkanlar hatay tarım fuarı chicago borsası özel sektör teşvikleri interfresh fuar bakan yardımcısı akif özkaldı

Bu haber kez okundu.

Tarımın Genel ve Bölgesel Sorunları Diyarbakır'da Masaya Yatırılacak
ANKARA (ANKA) - Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in de katılımıyla Diyarbakır’da yapılacak. Toplantıda tarımın genel ve bölgesel sorunları ele alınacak.

TZOB Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı, 17 Eylül saat 10.00’da GAP Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Salonunda yapılacak.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın da katılacağı toplantıda tarımsal sorunlar ele alınacak ve çözüm önerileri görüşülecek. Toplantıya Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt, Bingöl, Bitlis, Van, Muş, Hakkari ve Şırnak il merkez Ziraat Odaları ile bu illere bağlı ilçe Ziraat Odalarının yöneticileri katılacak. Toplantıda ülke tarımının yanı sıra bölge açısından büyük önem taşıyan bitkisel ve hayvansal üretimde karşılaşılan sorunlar masaya yatırılacak, çözüm önerileri ele alınacak.
Toplantıda ayrıca, çiftçinin kredi kullanımı, tarım sigortası, sulama, elektrik, hayvancılık ve destek başvurularıyla ilgili sorunlar tartışılacak, bölge açısından hayati önemi taşıyan sulama ve GAP ile ilgili konular ele alınacak.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyagi