Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi fakıbaba Gıda hayvancılık kefir

Bu haber kez okundu.

Teknolojiyi takip etmeyen firmanın gelecek iddiası olamaz
İzmir Genç İş Adamları Derneği (İGİD) tarafından düzenlenen "Tecrübe Konuşuyor" toplantısının misafiri İzmirli sanayici Nedim Uysal, iş hayatında yaşadıklarını ve önerilerini genç girişimcilere anlattı. İsveçli Volvo ve Scania, Alman VW, Audi ve Porsche gibi dünya otomotiv devlerinin yanısıra yerli firmalar Otosan’dan Oyak Renault’a kadar çok sayıda markaya üretim yapan Norm Cıvata Yönetim Kurulu Başkanı Uysal, işten kazanılan gelirin yine işe harcanmasını tavsiye ederek, dışarıdan malî kaynak kullanırken dikkatli hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

İGİD’in Gaziemir ilçesindeki binasında yapılan toplantıda Nedim Uysal, İzmir’in sanayide Gaziantep ve Konya gibi şehirlerin performansının gerisinde kaldığını belirtti. Aile şirketlerinin üçüncü kuşakta önemli ölçüde faaliyetini noktaladığını vurgulayarak, “Sevmediğiniz işte başarı şansı yoktur. Sevmediğiniz işi en kısa sürede bırakarak, sevdiğiniz işe yönelin. Sadece iş yaşamında değil, hayatın her alanında saygı, sabır, sevgi ve sadakat olmadıktan sonra başarı ve mutluluk olmaz. Girişimci özgüven sahibi olmalı ancak asla kendini büyük görmemelidir. Kendini büyük görmek, rekabette zafiyet getirir. Teknolojiyi takip edemeyen firmanın gelecek iddiası olamaz.” dedi.

Norm Cıvata Yönetim Kurulu Başkanı Uysal, 1967 yılında ilk gittiğinde Avrupa’dan getirmek üzere peçete siparişi alınan Türkiye’den, bugün markalı sanayi ürünlerini Avrupa’ya satan Türkiye’ye ulaşıldığını kaydetti. Bornova ilçesinde 1973 yılında kurulan ve küçük bir atölyeden bugün dünyaya ihracat yapan beş fabrikaya ulaşan Norm Cıvata’nın başarı hikayesini anlatan Uysal, bugün bünyesinde 980 kişi çalıştıran, sektöründeki önemli dünya markaları arasına girdiğini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı