Öne Çıkanlar teknoloji çit mazı fidanı dikimi çit mazı yetiştiriciliği Gıda Domuz vebası

Bu haber kez okundu.

TEMA temsilcileri Fethiye’de bir araya geliyor
Türkiye’nin 81ilinden TEMA Vakfı temsilcileri Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir araya geliyor. TEMA Onursal Başkanı Hayretti Karaca’nın da aralarında bulunduğu temsilciler, burada “Toprağa Saygı” adıyla yürüyüş gerçekleştirecek.

TEMA Vakfı Fethiye temsilcisi Okyay Tirli, Türkiye genelinden 200 il ve ilçe temsilcinin 19 Kasım’da Fethiye’ye geleceğini söyledi. Tirli, gelen temsilciler arasında TEMA Başkanı Doğan Arıkan ve onursal başkan Hayrettin Karaca’nın da bulunduğunu belirtti. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde 2 gün boyunca devam edecek etkinlikte, vakfın kurumsal yapısının yanında proje ve çevre politikalarının da masaya yatırılacağını ifade eden Okyay Tirli, temsilcilerin ‘Toprağa Saygı’ adıyla bir de yürüyüş yapacağına işaret etti.

Kültür Merkezi önünden başlayacak yürüyüşün Atatürk Anıtı önünde okunacak basın bildirisi ile son bulacağını söyleyen Tirli, şöyle konuştu: “19 Kasım tarihinde saat 11.30’da başlayacak yürüyüşe onursal başkanımız Hayrettin Karaca’nın yanı sıra mevcut yönetim kadrosu ile il ve ilçe temsilcilikleri katılacak. Yürüyüşün ardından ise Projeler ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Yeşim Erkan vakfın uluslararası çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi aktaracak. Etkinliğin devamında ise Kaynak Geliştirme Koordinatörü Pınar Tülay Abbasoğlu Kaynak Yaratma Yöntemleri ve İşbirlikleri başlığı altında bir sunum gerçekleştirecek. Etkinliğin ikinci gününde ise eğitim çalışmaları ve Fethiye bölgesinin gezilmesi sağlanacak.”


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,