Öne Çıkanlar vairo badem çeşidi kefir hayvancılık papaz erik fidanı adana tarım fuarı

Bu haber kez okundu.

TKDK Uzman Seçme Sınav Tarihi
Başkanlığın ''19 Kasım 2011 tarihli uzman ve destek personeli seçme sınavının 4 Aralık 2011 tarihinde yenilenmesine ilişkin'' ilan metni, bugün bazı gazetelerde yayımlandı.

İlan metninde, daha önce 19 Kasım'da yapılması planlanan sınavın sınav soru kitapçıklarının 186 sınav salonuna eş zamanlı olarak ulaştırılmamış olması nedeniyle sınav güvenliği açısından, ileri bir tarihe ertelendiğinin yine 19 Kasım'da başkanlığın web sitesinde duyurulduğu hatırlatıldı.

İlana göre, yeni sınav, 4 Aralık 2011 tarihinde, Gazi Üniversitesi Beşevler Merkez Kampüsü'nde saat 10.00'da yapılacak.
4 Aralık'taki sınava, yalnızca 19 Kasım 2011 tarihli sınava, sınav ücretini yatırarak girmeye hak kazanan adaylar alınacak, sınava yeni başvuru kabul edilmeyecek. Sınava girecek adaylardan, ek belge ve sınav ücreti alınmayacak.

Başkanlığın ilanına göre, 4 Aralık'ta yapılacak sınava girmek isteyen adayların, sınav giriş belgelerini, 19 Kasım 2011 tarihli sınav için sahip oldukları mevcut kullanıcı adı ve şifreleriyle, 29 Kasım tarihinden itibaren, ''http://sinav.tkdk.gov.tr/''adresinden elektronik çıktı olarak temin etmeleri gerekmekte olup, sınava girmek için ayrıca başka bir işlem yapmalarına gerek olmayacak.

Adaylar, elektronik çıktı olarak temin edecekleri sınav giriş belgelerinde yazan, bina, sınav salonu ve sıra numarasında belirtilen yerde sınava alınacak. Sınav giriş belgesi olmayan adaylar sınava kesinlikle alınmayacak.

Adaylar sınavda, sınav giriş belgesi ile birlikte resimli nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ve ya pasaport belgelerinden en az birini ibraz etmek zorunda olacak.Adayların yanlarında getirecekleri kimlik belgesinde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası'nın yazıyor olması zorunlu tutulacak. Kimlik belgesinde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası bulunmayan adaylar sınava kesinlikle alınmayacak.

4 Aralık 2011 tarihinde yapılacak olan sınavda, sınavın şekli, soruların sayısı, konuları itibariyle ağırlıkları, puanlaması ile sınav süresi, değerlendirme kriterleri, boş kadroların meslek gruplarına ve illere göre dağılımı, 19 Kasım 2011 tarihindeki sınava ilişkin ilanda belirtilen hususlar ile aynı olacak.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı