Öne Çıkanlar Gıda hayvancılık eğitim çiftçi trakya

Bu haber kez okundu.

Turhal Şeker Fabrikası'ndan depremzedelere 9 bin 372 liralık yardım
Turhal Şeker Fabrikası, Van ve Erciş’te yaşayan depremzedelere yardım eli uzattı. Fabrikanın kampanyasında toplanan paranın 4 bin 686 TL’si Başbakanlık'ın hesabına, diğer yarısı ise Türk-İş Sendikası'nın hesabına yatırıldı.

        Başbakanlık'ın yardım hesabına yatırılan paranın dekontu, Şeker Fabrikası Müdürü Şahin Ucuzal ile Şeker- İş Sendikası Turhal Şube Başkanı Mehmet Elvan Yılmaz tarafından Kaymakam Mehmet Ünlü’ye takdim edildi. Yardımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Mehmet Ünlü, depremin milletimiz için büyük bir sınav olduğunu ve milletimizin bu sınavdan başarı ile geçtiğini söyledi. Milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşliğini depremle pekiştirdiğini ifade eden Kaymakam Ünlü, kimsenin bu milleti bölemeyeceğini kaydetti.

        Ünlü, "Van ve çevresini etkileyen 7.2’lik deprem dolayısıyla maalesef çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti, yaralandı ve yine bir çoğu bu sert kış şartlarında evsiz kaldı. Depremde maddi manevi zarar gören vatandaşlarımızın mağduriyetlerini bir nebze olsun azaltmak için devletimiz ve milletimiz tüm imkânlarını sefer etti. Depremzede vatandaşlarımız için birçok yardım kampanyaları başlatıldı ve toplumun her kesiminden bu kampanyalara destek yağdı. Millet olarak bu zor günlerde tek vücut olmamız takdire şayandır. Turhal Şeker Fabrikası çalışanlarımız da fabrikalarında depremzede vatandaşlarımız için başlatılan yardım kampanyasına destek vermişler ve ilk etapta toplanan 4 bin 686 TL nakdi yardım banka hesabına yatırılarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gönderilmiştir. Ben duyarlılıklarından dolayı şeker fabrikası personellerine, tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı