Öne Çıkanlar e-fidancim paulownia ağacı fidanı tarım fuarı tarım vairo badem çeşidi

Bu haber kez okundu.

Türkiye, dünyanın en büyük arkeoloji fuarında onur konuğu
İtalya’da arkeolojik mirasa yönelik düzenlenen 14. Akdeniz Turizm Arkeolojisi Fuarı, Türkiye’nin arkeolojik mirasını dünyaya tanıtacak.
    Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre Türkiye, İtalya’nın Paestum şehrinde arkeolojik mirasa yönelik düzenlenen ve dünyanın en büyük arkeoloji fuarı niteliği taşıyan 14. Akdeniz Turizm Arkeolojisi Fuarı’na onur konuğu olarak katılıyor. UNESCO, ICCROM gibi uluslararası organizasyonların işbirliği ile hazırlanan fuarda Türkiye’nin arkeolojik mirası tanıtılacak.

    Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın da katılacağı fuarın yan etkinliği olarak ‘Geçmişi Yaşamak. Türkiye’nin Arkeolojik Mirasını Keşfedin’ konulu bir de konferans düzenlenecek. Ariston Sergi Merkezi’nde 17-20 Kasım 2011 tarihleri arasında 17 bin metrekarelik bir alan üzerinde düzenlenecek fuarda Türkiye’ye özel olarak ayrılan bölümde müze ve ören yerlerinin tanıtımı yapılacak. 14. Akdeniz Turizm Arkeolojisi Fuarı’nda ayrıca Türkiye’de Arkeoloji konulu bir sunum ile Türkiye’de kazı yapan İtalyan kazı heyeti başkanlarının da sunumları yer alacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,naturel sızma zeytinyağı, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağı,