Öne Çıkanlar çiftçi tarım papaz erik fidanı adana tarım fuarı ahu pakdemirli

Bu haber kez okundu.

Türkiye Şeker Fabrikaları Özelleştiriliyor
ANKARA (ANKA) - Özelleştirme İdaresi Başkanlığı(ÖİB), Türkiye Şeker Fabrikaları’na ait Portföy-B ve C gruplarını özelleştirecek. İhalelere katılacaklar son tekliflerini 11 Kasım’a kadar verebilecek.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’ye ait Portföy-B: Malatya, Erzincan, Elazığ ve Elbistan Şeker Fabrikaları ile Portföy-C: Kastamonu, Kırşehir, Turhal, Yozgat, Çorum ve Çarşamba Şeker Fabrikaları portföy grubu olarak bir bütün halinde “Satış” yöntemi “Varlık Satışı” şeklinde uygulanmak suretiyle “Pazarlık Usulü” ile özelleştirilecek.

İhale, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhaleye gerçek veya tüzel kişiler ile ortak girişim grupları katılabilecek.
Teklifler dolar olarak alınacak ve ihale dolar üzerinden sonuçlandırılacak.

Türkşeker A.Ş.ye ait Portföy-B: Malatya, Erzincan, Elazığ ve Elbistan Şeker Fabrikaları için geçici teminat tutarı 10 milyon dolar, ihale şartnamesi ile Türkçe veya İngilizce tanıtım dokümanları bedeli 20 bin TL olarak belirlendi.

Türkşeker A.Ş.ye ait Portföy C: Kastamonu, Kırşehir, Turhal, Yozgat, Çorum ve Çarşamba Şeker Fabrikaları için geçici teminat tutarı 15 milyon dolar, ihale şartnamesi ile Türkçe veya İngilizce tanıtım dokümanları bedeli 30 bin TL olarak belirlendi. İhalelere son teklifler 11 Kasım 2011 saat 16.00’ya kadar verilebilecek.(ANKA)Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner59

banner95

ahududu fidanı,armut fidanı,çiçek soğanı, çiçek soğanı satışı,çiçek tohumu,çiçek tohumu satışı,çınar ağacı fidanı,dut fidanı,erik fidanı, fidan,fidan satışı,fındık fidanı, goji berry fidanı,gül fidanı, gül fidanı satışı, kayısı fidanı, kiraz fidanı, lale soğanı, limon fidanı, meyve fidanı,nar fidanı, sebze tohumu, şeftali fidanı,tohum satışı, trabzon hurması fidanı, üzüm fidanı, elma fidanı,vişne fidanı,zeytin fidanı, armut fidanı, palmiye fidanı, çim tohumu,badem fidanı,zeytinyağı